PIEŠĶIR PASĀKUMAM ODZIŅU – IZNOMĀ STILĪGAS MĒBELES

Galdu vai krēslu īre pasākumiem var šķist kā Ķīnas ābece, ja nekad nav nācies saskarties ar šādu lietu, taču nevajag no šī procesa baidīties – mēbeļu noma mūsdienās ir ērta un ļoti pierasta prakse, kas palīdz realizēt vispārdrošākos pasākumu plānus, kā arī var nodrošināt krēslu un galdu “papildspēkus”, ja gaidāms kāds sevišķi grandiozs pasākums.

Dizainakresli.lv piedāvā gan galdu nomu, gan krēslu nomu, kas atstās iespaidu uz jūsu viesiem ar izsmalcinātu stilu un funkcionālu dizainu – šis mēbeļu ražotājs nomai piedāvā liektā finiera mēbeles, kas apvieno sevī Skandināvu vienkāršību un funkcionalitāti.

Ieskaties – https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/edamgaldi/

Ja jūs meklētajt galdu nomu, dizainakresli.lv piedāvā vairākus jaukus variantus. Ja ir paredzēts apjomīgs pasākums ar klātiem galdiem, tad vislabākā izvēle būs galda modelis “Arthur”, jo tas ir liels un izturīgs, taču tajā pašā laikā nav smags. Ja plānojat neformālu pasākumu vai korporatīvo ballīti, kur vairāk derētu tāda kā bāra atmosfēra, jums noteikti iepatiksies modelis “Moriss”, kas pieejams gan melnā, gan baltā toņkārtā.

Krēslu noma ir aktuāla ne tikai kāzām vai korporatīvām ballītēm – tā nepieciešama arī tad, ja organizējat lielāku vai mazāku konferenci. Ņemot vērā, ka konferences parasti ilgst neskaitāmas stundas, tāpēc ļoti svarīgi izvēlēties krēslus, kuros apmeklētājiem būs ērti un patīkami.

Nomai tiek piedāvāti vairāk kā piecu veidu krēsli, kas ietver sevī gan rotaļīgi apaļus krēslus, gan slaidus un elegantus krēslus, gan praktiskus un minimālistiskus krēslus, kas aizņem pēc iespējas mazāk vietas. Lai vai kuri no šiem krēsliem jūs interesētu, tie visi ir ļoti ērti sakomplektējami un pārvietojami, tāpēc jūsu ziņā ir tikai lēmuma pieņemšana.

Cik lielu pasākumu esat izdomājis organizēt? Vai kāzas ar simtiem viesu? Varbūt konferenci ar 200 dalībniekiem? Lai vai kāda būtu situācija, dizainakresli.lv visticamākais spēs izpildīt jūsu prasības, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Kad galdi un krēsli izvēlēti, vajadzētu apsvērt arī garderobes nomas nepieciešamību. Iespējams, ka pietiks tikai ar garderobes statīva nomu, bet par to labāk konsultēties ar pieredzējušiem profesioāļiem nomas jautājumos. Ja ārā tiek solīti  jebkāda veida nokrišņi vai liels aukstums, tad jums kā pasākuma organizētājam noteikti ir jānodrošina vieta, kur atstāt mēteļus un lietussargus. Ja laiks tiek solīts pasakains, tik un tā pasākuma vietā vajadzētu būt stūrītim, kur atstāt somas, maisiņus un tamlīdzigas lietas, ko cilvēki mēdz atnest līdzi uz pasākumu un ko nebūs estētiski pakārt uz  krēsla atzveltnes. Ja šīs nianses jums šķiet nesvarīgas, atkārtojiet vecum veco likumu – ja viss būs kārtībā, daudzi, iespējams nepamanīs, kādi krēsli vai galdi pasākumā bija, taču, ja kaut kas nebūs labi – to pamanīs visi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *