DARBS ŠEIT UN ĀRZEMĒS

Darba devējs ar darba meklētāju, 21. gadsimtā viens otru sastapt var bez problēmām, jo tieši pateicoties interneta videi, ir iespējams noskaidrot lieliskas darba vietas un tik pat lieliskus darbiniekus. Ne tikai vakances Latvijā, bet arī darba piedāvājumi ārpus Latvijas joprojām ir ļoti aktuāla tēma un līdz ar to labprāt tiek izmantotas.

Darba sludinājumus un piedāvājumus var atrast ļoti daudz kur – sociālajos tīklos, interneta portālu sludinājumu sadaļās, nodarbinātības aģentūrās, caur paziņām un drukātajos medijos.

Uzzini vairāk – https://www.cvmarket.lv/

KAS IR CV VAI MOTIVĀCIJAS VĒSTULE?
Daudziem šķiet, ka CV un arī motivācijas vēstules ir bezvērtīgas un tādēļ neiespringst uz to, kā veidot savu CV un motivācijas vēstuli, taču tieši šie divi indikatori ir tie, kas ar vien biežāk ir ļoti lieli cilvēka kompetences atspoguļotāji. Pats labākais un ērtākais veids, kā izveidot ne pārāk garu, bet gana pilnīgu informāciju par savu izglītību un darba pieredzi, ir veidojot CV online. Kāpēc tieši internetā? Jo tādā veidā ir iespējams izveidot CV pareizi un ari precīzāk, lidz ar to darba devējs varēs vieglāk iepazīties ar kandidāta pieredzi. CV paraugus var ērti uziet, ierakstot atslēgas vārdus interneta pārlūkā. Tur var uziet vairākus veidus CV un motivācijas vēstuļu izveidei tā, lai informācija būtu ērti pārskatāma. Vēl viena ļoti nozīmīga darba pieteikuma sastāvdaļa ir motivācijas vēstule, ko ar vien vairāki darba devēji lūdz pievienot savam CV un darba pieteikumam. Mūsdienās motivācijas vēstules izveidot ir ļoti viegli, jo dažāda veida paraugi ir atrodami gan internetā, gan nodarbinātības aģentūrās.

DARBA PIEDĀVĀJUMI KATRAM INTERESENTAM!
Darbs joprojām ir un arī paliks vienīgais veids, kā nopelnīt sev iztiku. Darbs Valmierā, darbs Rīgā, kaut vai darbs Valmierā un visur citur Latvijā un arī pasaulē, visiem interesentiem tiek sniegts teju katru mīļi brīdi. Atliek tikai pameklēt, un dažādas jaunas vakances attiecīgās nozarēs uzrodas ļoti īsā laika posmā. Pareizi pasniegta vajadzīgā informācija par sevi un savu pieredzi konkrētajā vakancē vai vismaz nozarē, ir ļoti nozīmīga, lai darba devējs varētu izlemt par labu konkrētajam kandidātam. Arī darbs ārzemēs nav zaudējis savu aktualitāti. Vairāki ārzemju darba sludinājumi tiek publicēti gan oficiālās vietnēs, gan Latvijas nodarbinātības aģentūrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *