LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI LATVIJĀ.

Dažāda veida kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla visos laikos, tikai agrāk tā bija ievērojami ekskluzīvāka privilēģija kā mūsdienās. Viss tas, ko varam nopirkt veikalu plauktos, ir dažādu loģistikas pakalpojumu kopuma rezultāts. Loģistikas pakalpojumi sevī ietver katru soli no lietas radīšanas, līdz nokļūšanai līdz patērētājam. Loģistikas servisu uzņēmumos veic gan atsevišķi nolīgtas loģistikas kompānijas, gan atsevišķas loģistikas nodaļas, kas parasti atrodamas lielākos uzņēmumos. Kravas taksometrs, konteineru pārvadājumi, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ir tikai maza daļa no visa loģistikas servisu piedāvājuma. Kravu iespējams piegādāt arī izmantojot gaisa un jūras ceļus.

Uzzini vairāk – https://www.ursus.lv/

APDROŠINĀŠANA UN BROKERU PAKALPOJUMI LOĢISTIKAS UZŅĒMUMOS.

Dažādi loģistikas risinājumi tiek piemēroti konkrēta klienta aktuālajām vajadzībām, lai sniegtais pakalpojums būtu piemērotākais un atbilstošākais optimāla risinājuma saņemšanai Loģistikas pakalpojumi sevī ietver arī kravu apdrošināšanu un muitas brokeru pakalpojumu. Visi pakalpojumi tiek piemēroti, balstoties uz kravas specifiku, kas sevī ietver arī negabarīta kravas transportēšanu. Neatkarīgi no tā, vai krava tiek pārvadāta ar kravas auto, avio, dzelzceļu vai kuģi vai ar velosipēdu – visam procesam ir jābūt pārdomātam un kvalitatīvam, lai esošie un potenciālie klienti, pēc lieliska servisa saņemšanas būtu gatavi turpināt sadarbību arī nākotnē.

KRAVU PĀRVADĀŠANAS VEIDI LATVIJĀ UN PASAULĒ.

Ar ko tad īsti atšķiras kravu transportēšanas veidi? Katra krava var tikt pārvadāta dažādos veidos, īpaši piemērotos un drošos. Auto kravu pārvadājumi ir izplatītākais kravu pārvadājumu veids ne vien Eiropā, bet arī citur pasaulē. Auto transports ir piemērots jebkāda veida kravu transportēšanai. Pārvadāšanai ir iespējams lietot atšķirīga tipa transportu un to pielāgot kravas veidam. Pārvadāšanai var izmantot mikroautobusus, tenta puspiekabes, refrižeratora tipa piekabes, negabarīta kravas platformas un atklātās platformas, kā arī, protams, lielus kravas auto. Avio kravas pārvadājumi, savukārt, tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko kravu pārvadāšanas veidu, ko īsteno īpaši jūtīgas un dārgas kravas transportēšanas situācijās. Šāda tipa kravas pārvadājumi notiek ne vien ar kravas lidmašīnām, bet arī pasažieru, jo teju katra pasažieru lidmašīna ir paredzēta arī kravas pārvadājumiem. Dzelzceļa pārvadājumi visā pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki, tādēļ tiek piedāvāti dažādi risinājumi, kā kravu nogādāt galamērķī arī šādā veidā. Pārvadāšanai tiek izmantoti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas un hopervagoni. Protams, nedrīkst aizmirst arī jūras ceļus, kas ir pats senākais kravas pārvadāšanas veids, kas tiek izmantots jau gadu simtiem. ASV, Singapūra un Filipīnas ir tikai maza daļa no ostām, uz kurām tiek nodrošināti kravu pārvadājumi ar kravas kuģiem. Transportēšana pa jūras ceļiem arī ir vislabākais risinājums nestandarta kravām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *