DAŽĀDA VEIDA GARĀŽAS JŪSU SAIMNIECĪBAI

Ja radusies nepieciešamība pēc jaunas garāžas celtniecības, sākumā vajadzīgs atrast, kāda tipa garāža būs piemērota mašīnas novietošanai gan konstrukcijas, gan funkciju ziņā. Saliekamās garāžas, moduļu garāžas, dzelzs garāžas un tā šo sarakstu, no kura atrast sev atbilstošāko, varētu turpināt ilgi. Dažādas garāžas, metāla angāri, bieži, ir daudzfunkcionālas ēkas un nekalpo tikai automašīnu turēšanai, bet arī kā sava veida saimniecībā lietojamo mantu glabātuve. Šis ir vēl viens iemesls, kādēļ ir samērā svarīgi atrast kvalitatīvu un drošu garāžu. Piedāvājumā ir iespējams izzināt garažas, kas nav jābūvē, bet vienkārši jāuzstāda. Tas ir ātri un ērti un to ir iespējams izmantot uzreiz.

KĀDAS GARĀŽAS IR IESPĒJAMS PASŪTĪT UN UZSTĀDĪT?
Varam atrast dažāda veida saliekāmo garāžu piedāvājumus. Viens no izplatītākajiem rādītājiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta veids – divslīpu, horizontāi vai vertikāli slīps. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un atbilstošākas transporta izmēriem. Bieži esošie klienti dod priekšroku saliekamām moduļu garāžām. Garāžu cena veidojas no garāžas izmēriem un seguma tipa, kas var būt gan dzelzs, gan akrila. Dārgākais seguma veida ir akrila garāžām. Arī garāžas tiek izveidotas balstoties uz klienta vajadzibām.

KUR SAMEKLĒT UN UZSTĀDĪT ANGĀRU?
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne vien saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *