Tortes pēc pasūtījuma svētkiem un ikdienai

Lielpilsētās jau diezgan sen bija tiešām populāri sūtīt ēdienu, nemaz nerunājot par tādu pakalpojumu kā izbraukuma banketi. Standartā visi biznesmeņi pasākumus rīkoja pie sevis mājas teritorijā vai viesu mājās, un tad visa galda klāšana kā arī banketu ēdienkarte tiek sūtītas pie pārbaudītiem cilvēkiem. Un torte no veikala nekad nebija populāra, tāpēc jau sen bagāti cilvēki priekšroku deva tāda veida precei kā tortes uz pasūtījumu. Pateicoties tam, ka viss aug un pilnveidojas, izveidojās dažādas beķereja Rīgā un citās pilsētās Latvijas teritorijā, kur nodrošina ne vienīgi iespēju pasūtīt torti, bet arī tiek nodošināta galda klāšana, kur klients vēlas. Un galdu klāšana cenas ziņā vairs nemaz nav tik ļoti dārgs pasūtījums. Un sameklējot savu konditoreju, klientam vairāk nebūs jāmeklē, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri.

Kā pareizi izvēlēties tortes pēc pasūtījuma?

Tādēļ, ka tortes pēc pasūtījuma tiek izgatavotas konkrētam pasūtījumam, priekš tam, lai nesajuktu pieejamās izvēlēs, izskatīsim gadījumu, ka konditorejas izstrādājumi vai tortes piemēroti pasākumam. Uz kāzām parasti grib sūtīt torti no daudziem stāviem kā arī ar skaistu rotājumu. Bet konditorejas Rīgā iesaka izskaitīt apmēram divsimt gramu tortes uz vienu cilvēku, šajā gadījumā jau var izskaitļot priekš sevis, cik lielu pasūtīt torti. Un vēl pats tortes stils, vislabāk, kad ir pielāgots kopējam kāzu stilam. Laba ideja ir konditorejas izstrādājumi, kas ir ar dažādām garšām. Meklējot torti kolēģim, labāk būs tāda veida tortes uz pasūtījumu, kuras saglabā lakoniskumu kā arī nebūs divdomīgas, tas attiecas arī uz pildījumu. Turpretim, bērnam svētkos protams labāk jau ir pasūtīt torti, kura būtu koša un izrotāta ar kādas multfilmas varoņiem. Taču labāk būtu, tomēr, lai konditorejas izstrādājumi priekš bērniem, nemaz nav pārak saldi, jo tad bērniem daudz gribēsies dzert un pārāk daudz saldumi nenāk par labu augošam organismam.

Galdu klāšana izbraukumā ir iespēja organizēt pasākumu jebkurā vietā

Tagad banketi tiešām ir diezgan ierasta lieta. Turklāt dažādas konditorejas Rīgā vai arī citviet Latvijā nodrošina uzkodas banketam un pat tādu lietu, kā galdu klāšana izbraukumā. Bet pircējiem, brīdī, kad tiek pārrunāta banketu ēdienkarte, ir jāpiedomā konkrēti pie atsevišķiem momentiem. Banketu ēdienkarte un produktu uzskaite tiek realizēta sekojoši. Uzkodas banketam, kas ir aukstas un, kur ir dārzeņi un sieri, dažādi kanape, tiek skaitītas vidēji līdz 400g uz cilvēku. Bet karstās uzkodas banketam varētu būt līdz 100 gramiem uz viesi, bet salāti būs līdz 250 g uz cilvēku. Pamatēdiens, kas būs kombinēts kopā ar piedevām, ir gaļa, kur gaļa ir līdz 250 g, bet piedevas – 150 g,.. Augļi vienam viesim tiek paredzētas tikai līdz 200g, bet konditorejas izstrādājumi vai torte – līdz 200 g. Tādā veidā sanāk līdz 1500 g uz cilvēku. Kad tiek rēķināta galdu klāšana cenas ziņā, skaitīts tiek klāt gan produktu daudzums, gan arī pati galda klāšana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *