Atklājiet priekš sevis, kādi ir sup dēļi!

Zinājāt, ka sup dēļi vairumam no mums tiešām ne ar ko neatšķirsies no parastakā serfinga dēļa, un šis apstāklis nemaz nav bez iemesla. 2000.g. sākumā slavenais sērfotājs Riks Tomass ierosināja alternatīvu, kad sērfošanai nav viļņu un tas ir Stand Up Paddle Boarding. Pēc viņa izpratnes, šis variants bija variants, kā saglabāt formu, uztrenēt izturību un līdzsvaru. Tomēr četrus gadus pēc tam, kad šis veids parādījās vienā no ASV TV kanāliem, sup izbraucieni kļuva ļoti populārs sporta veids. ASV iedzīvotaji supošanā saskatīja lielas izredzes un par centās supošanu padarīt par nacionālu sporta veidu. Pie mums supošana bija pieņemta ar lielu atsaucību, pielāgojot to Latvijas dabai, tad sup izbraucieni palika par interesantu variantu, tad, kad tiek plānota atpūta ar draugiem vai ģimeni.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/veikals/

Supošana un arī nepieciešamais aprīkojums

Īstenībā sup dēļi no sērfa dēļiem atšķiras ar to, ka ir daudz garāki un arī platāki, taču, ja supošana ir profesionālā līmenī, tad sup dēļi būs tādi paši kā serf bordi. Uz šodienu ir izveidots daudz dažnedažādu dēļu variantu. Universālie sup dēļi jau ir atbilstoši atpūtai uz ūdens, tūrisma dēļi ir ideāls variants pārgājieniem, sacensību sup dēļi, ko izmanto sacensībās. Protams, nemaz nevar nepieminēt sērfošanas dēļus un beidzamais iedalījums ir cietie sup deļi un piepūšamie. Brīdī, kad tiek rīkoti sup izbraucieni, visbiežāk ir paņemti piepūšamie sup dēļi. Tie ir ideāli, jo var ņemt jebkur, pie tam daudzas lidostas pievienoja tos sporta inventāra sarakstam. Standartā piepūšamie sup dēļi pārdodas komplektā ar pumpi, airi, somu transportēsanai un arī drošības pavadu. Protams, piepūšamie sup dēļi pastāv arī cietā variantā, bet sērfotāji priekšroku dod tieši cietajiem dēļiem.

Skaista aktīvā atpūta, kādi irrealizējamie veidi

Paliek garlaicīgas pastaigas mežā vai sporta nodarbības sporta zālē? Aktīvā atpūta uz ūdens ir tas, kas ir vajadzīgs! Mūsdienās šo vidi ļoti pilnveido, un bieži vien piedāvā noīrēt vasarnīcas, kar tad tiek pavadīta atpūta ar ģimeni vai draugiem. Standartā namu īpašnieki sāk piedāvāt papildus iespējas, kā piemēram, supošana, katamarānu noma un laivu noma, ja tuvumā ir ūdens. Tie kam tīk ekskluzīvāka atpūta var izbaudīt tādu lietu, piemēram, kā buru jahtas noma. Turklāt vienmēr vasarnīcu pakalpojumos ietilpst velosipēdu noma. Starp citu sup izbraucieni ir mūsdienu modes kliedziens, un teju katrs ceturtais dot priekšroku šai atpūtai. Bet supošana kļūst jau par aizraušanos, šajā gadījumā lētāk ir jau nopirkt sup dēļi nekā piemēram sup noma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *