Kādas ir skrituļslidas iesācējiem?

Vairumam no mums pašas skrituļslidas asociējas ar patīkamu sava laika pavadīšanas veidu, kurš bez tam ļauj saglabāt labu formu. Tomēr zināms arī, ka skrituļslidas jau tiek daudz pielietotas arī sportā kā arī tām pastāv ļoti daudz dažādu variantu. Pastāv ne vienīgi bērnu skrituļslidas, bet eksistē arī pieaugušo kategorija. Tai skaitā vel var iedalīt izklaides un sporta skrituļslidas. Taču, gadījumā ja esat cilvēks, kas vienīgi vēlas izbaudīt sportu, kā izklaidi, labākais būs nopirkt uzticama brenda produktu, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas, kuras eksistē kā jaunbraucējiem, gan arī speciālistiem.

Vairāk lasiet – https://www.zz.lv/reklamraksti/ka-nopirkt-labas-inline-skritulslidas-248697

Uzstājīga vai fitnes skrituļošana, ar lieliem vai maziem riteņiem, pastaigām, dažādiem trikiem, vai arī ātrai sacensību braukšanai – un tas ir tikai sākums tam, kādas tad ir skrituļslidas. Un protams, jāgrupē arī tādās grupās, kā skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, vai arī bērnu skrituļslidas. Kādas tad der iesācējiem? Piemērotākais variants ir bērnu skrituļslidas vai fitnesam domātās, to konstrukcijas līdzinās viena otrai, taču atšķirība ir izmēros. Visvairāk atškiras no citām ekstrēmālai un ātrai braukšanai paredzētas skrituļslidas. To var izskaidrot ar to, ka, ja vienas ir smagnējas un lielas, tā kā priekš trikiem vajadzīgs labi saturēt kāju. Savukārt skriešanas skrituļslidas atšķiras no citiem jo tās ārēji ir ar lieliem riteņiem, taču tām nav iestrādās bremzes, tādēļ ši veida skrituļslidas sākumā ir grūti kontrolējamas. Hokeja skrituļslidas ir līdzīgas hokeja slidām pēc to zābaka, kā arī šeit jau ir aizsargātas tās vietas, kas varētu ciest spēles laikā. Kādas tieši skrituļslidas Jūs izvēlēsieties, ir Jūsu ziņā, bet tajā pat brīdī labāk būtu, kad tad ir zināms kāds labs skrituļslidu veikals, kur konsultanti sniegs Jums padomu.

Pamata prasības, kā var sameklēt sev skrituļslidas

Brīdī, kad tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, ir jāizprot uz ko tad konkrēti skatīties, kad tiek meklētas skrituļslidas. Svarīgākais, kas jāskatās, ka tām nepieciešams stingri aptvert Jūsu kāju. Tiešām var iegādāties nedaudz lielākas skrituļslidas, ja starpība nepārsniedz 0,5 cm. Šis variants ir labs, kad tiks meklētas skrituļslidas bērniem vai varbūt cilvēkiem, kuriem pietūkst kājas. Ja divi atšķirīgi izmēri Jums šķiet vienādi ērti, jāizvēlās to, kas ir mazāks. Tomēr, lai būt drošiem par to, ka apavu izmērs ir īstais, jāpastaigā vai jāmēģina pabraukt ar tām kādas 15 – 30 minūtes. Tik ilgā laikā Jūs pēda pierod un Jums var būt iespēja pareizi novērtēt savas sajūtas. Jūsu komforts tomēr ir pamata kritērijs. Pirms pirkšanas pārliecinieties, ka Jums ir ērti. Neliels diskomforts mērījuma laikā vēlāk radīs Jums sāpes. Gadījumā ja jūtaties neērti, pamēģiniet kāda cita zīmola skrituļslidas, piemēram, rollerblade skrituļslidas. Dažādiem brendiem ir savādāka iekšzoles struktūra, un ir ļoti nozīmīgi uziet ērtāko no tiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *