Jumta spāres vai cita veida konstrukcijas

Jumta konstrukcija un vēl tieši jumta segums var būt tik daudzpusīgs, ka nereti apmulsina celtrniekus bez pieredzes ar savu dažādību. Pētot, kādi tad pastāv jumta konstrukcijas veidi, neprofesionālam uzreiz būs grūti noteikt, kas tad tieši būs vajadzīgs nākotnes jumtam un, ko tieši būtu labāk izvēlēties konkrētā situācijā. Pie tam klienti vēlās, tomēr, lai jumts būtu ne vienīgi skaists, taču arī stiprs, drošs un atbilstu jebkurām normām. Vizuālā noformējuma daudzpusība sniedz iespēju projektētajam likt lietā fantāziju un īstenot jebkāda veida neparedzamākos projektus.

Uzzini vairāk – https://freimans.com/lv/par-mums/

Daudzveidība un būvniecības varianti jumtam

Jumts, ko parasti mēs redzam sev apkārt parasti ir divslīpju jumts, šis variants atšķiras ar praktisku izmantošanu, vienkāršu uzlikšanu un šim tipam būs piemērots jebkurš jumta segums mājai. Ne mazāk populārs šodien ir arī mansarda tipa jumts, šeit ir 4 plaknes uz katru mājas pusi pa divām. Dotais tips protams ir tik ļoti populārs, jo tiek iegūta vēl viena papildus telpa. Saimniecības būvēm parasti izmantota jumta konstrukcija būs vienas slīpnes, bet šo tipu neizmanto lielām ēkām. Amizanta un sarežģīta konstrukcija ir četrslīpju jumts. Jumta uzstādīšana ir vienkārša, bet kopšanā sarežģīts ir plakanais jumts. Mājas jumts reizēm paredz dažādu variantu apvienošanu, tādējādi padarot objektu pamanāmu kā arī neaizmirstamu.

Jumta konstrukcijas veidi – koka kopnes vai, piemēram, spāres

Izvēloties tāda veida opciju, kā jumta spāres, ir jaielāgo, ka tieši jumta uzstādīšana ir ļoti darbietilpīga. Jumta konstrukcija tiek piemērīta, uzstādīta un piezāģēta uz vietas objektā. Šādi jumta konstrukcijas veidi tike izmantoti tikai maza tipa objektos, kas ir līdz 6 metriem. Jumta spāres pieprasa nesošās sienas, pie kā tās stiprināt, kaut gan tiešam kā liels pozitīvs moments jau ir tāds, ka pašas jumta spāres var būt pielāgotas uz vietas celtnes specifikai. Savukārt jumta kopnes var izcelties ar to kvalitāti, tas ir arī tāpēc, ka to ražošanā tiek izmantota programmatūru, bet, jau gatavojot kopnes,tiks izmantots pilnīgi automatizēts darbību komlekss, kurš izslēdz jebkādas kļūdas. Celtne var būt bez tik nepieciešamām nesošam sienām, kas ir tas, kas nodrošina ekonomsikumu projektam. Jumta kopnes ļauj bez ierobežojumiem izdomāt vai arī pārplānot projektu jebkurā brīdī, un vēl jumta uzstādīšana būs vienkārša un skaidra. Un visbeidzot jumta uzstādīšana aizņem maz laika, kā piemēram, priekš tam, lai uzstādīt vienkāršu māju, koka kopņu uzlikšana aizņem no 1-2 dienām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *