Kur tad ir labākie dzejoļi dzimšanas dienā?

Šodien, kad mūsu pasaule ir pārnesusi vispārējo apziņu tieši uz interaktīvo vidi, mēs būsim pieraduši, kad jebkāda tipa pakalpojums vai arī prece pieejama internetā. To arī iespējams attiecināt arī uz svētkiem, piemiņas dienām kā arī dāvanu pirkumiem. Šodien tik viegli ir noskaidrot, kas šodien vārda dienas svin, un turpat būs pieejami personalizēti dzejoļi vai novēlējumi. Tas jau ir ļoti ērti un, protams, ikviens no mums bijis to izmantojis. Turklāt tiešsaistē jau var uziet dažādas dāvanu idejas, gan tam, kam vārda diena šodien vai arī kuram ir dzimšanas diena, vai arī var atrast e-veikalus, kur jau pieejamas jau gatavas dāvanas.

Apsveikumi kolēģim, vai ir kāda starpība, kam kādu sūtīt?

Visbiežāk liekas, ka nav būtiski, ko nozīmē Jūs izvēlētie pantiņi, tā kā parasti mēs pat tos īpaši neizlasām. Bet, ja Jūsu sievasmāte saņems no Jums dzimšanas dienas apsveikumu ar divdomīgu saturu, šis moments nemaz nebūs patīkams, vai ne? Tālab labāk būtu aplūkot tās vietnes, kur dzejoļi vai apsveikuma pantiņi tiek sagrupēti, piemēram, kolēģei, kādam draugam, vīram, meitai, sievasmātei uc.. Jo šajā gadījumā ir jau domāts Jūsu vietā, jo izvēlētie novēlējumi būs korekti, jo tie būs atlasīti konkrētai personai un notikumam. Protams, ērti ir, ja apsveikumi būs sadalīti pēc notikumiem, piemēram, vārda dienas apsveikumi vai, piemēram, dzimšanas dienas apsveikuma pantiņi.

Kādu mājas lapu izvēlēties, lai izmantotu sniegtos apsveikumus un dāvanu idejas?

Mēģinot izpētīt daudzas vietnes, kur ir apsveikuma pantiņi ar dažādiem svētkiem, nav skaidrs ar ko tad tie atšķiras savā starpā un, kādi ir tie atbilstošākie. Šinī gadījumā var tikt izdalīti 3 galvenie kritēriji, kam pievērst vērību. Pirmā lieta ir tāda, ka mājas lapā ir izvietots skaidrs vārda dienu kalendārs, bez tam ir labi, ja tas ir ne vienkāršs kalendārs, bet tur ir iekļauts arī dažādu citu svētku kalendārs. Kad Jūs meklējat, kā piemēram, vārda diena šodien ir Līgai, var arī uzreiz redzēt, ka šodien ir Līgo, tā kā vienlaicīgi šeit atrodams arī latviešu svētku kalendārs. Otrkārt, svarīga lieta ir paši apsveikumi un tas, kādā veidā tie tiek grupēti. Pareizi jābūt, ka tieši visi dzejoļi un novēlējumi jau ir sadalīti, atbilstoši svētkiem, piemēram, vārda dienas, kā arī pa adresātiem, kā piemēram, tēvam, vai vārdiem. Šis iedalījums palīdz sameklēt tos labākos un pareizākos pantiņus. Treškārt ir pašu dāvanu idejas, kur dažādas dāvanas var būt sagrupētas atbilstoši svētkiem un adresātiem. Tāda veida vietne ļaus pareizi apsveikt gan to, kam vārda diena šodien, kā arī piemeklēt atbilstošāko dāvanu tēvam dzimšanas dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *