ATBILSTOŠI APKURES VEIDI NO SKANDINĀVIJAS

Tuvojoties gada aukstajiem mēnešiem, viennozīmīgi kļūst aktuāls jautājums par telpu apsildi un apkuri. Tiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, šāda problēma nav, jo namu apsaimniekotājs pieslēdz apkuri, sākoties drēgnam laikam, un pavasarī to atkal atslēdz. Taču, kādas alternatīvas ir parastajām mūrētām krāsnīm un pilsētas apkures sistēmai privātmāju īpašniekiem? Jebkurā būvētā namā, pat tad, ja no sākuma tam nav paredzēta apsilde ar krāsni vai kamīnu, mājokļa pašā vidū, visbiežāk, tiek ieprojektēts dūmvads, pat tad, ja tam it kā nav reāla lietojuma. Tas izbūvēts mājas vidū, lai apsildes iekārtas būtu komfortabli pievienojamas no jebkuras telpas mājā.

Apskatīt katalogu –https://www.tulikivi.lv/

AR KO SILDĪT MĀJAS APKURES SEZONĀ?

Mūsdienās būtu iespējams noskaidrot vairākus risinājumus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir mājas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tālab, pēc aprēķiniem izdevīga alternatīva ir krāsniņas, kamīni, granulu katli un tamlīdzīgi apkures veidi. Mājās sprakšķošs kamīns vai arī krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un patīkamām emocijām. Nevajag bīties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt telpas interjeram. Tās lieliski pilda savu lomu un arī nav uzkrītošas. Piemēram, stūra kamīnkrāsns būtu ekselenta izvēle lielām telpām, kā piemēram viesistabām vai arī studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas būtu redzamas no katras vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Ir iespēja nopirkt arī kamīnkrāsni, kurā būtu iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums visādā ziņā liksies parocīgs visiem, kuriem patīk rosīties virtuvē. Protams, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai blakus telpām. Piem., ja esat pirts īpašnieks, eksistē vairāki veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu formu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda vien saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas nereti tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un gaumīga skandināvu dizaina.

Piemērotu apkures iekārtu savas mājas vai arī citu telpu apsildei, atrast noteikti nav problēma, un nevajag aizmirst, ka gada aukstajā laikā nekas tā neienes mājās un sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *