Logi mājai – labākā piedāvājuma izvēle

Brīdī, kad tiek ražoti logi mājām, to konstrukcijā visbiežāk tiek pielietoti trīs tipu izejmateriāli: PVC, alumīnijs un koks. Turklāt ir arī iespējams apvienot kopā iepriekš nosauktos materiālus, tādējādi tiek ražoti izturīgi salikumi, kur tad vispopulārākais ir koka- alumīnija logi. Viennozīmīgi tas kādi logi būs labākais variants, vai tie ir pakešu logi, koka vai alumīnija logi, ir atkarīgs gan no ēkas konstrukcijas, klimatiskajiem apstākļiem, īpašnieka vēlmēm, kā arī finansēm.

Labi logi un labākā materiāla izraudzīšanās

Šodien pakešu logi atšķiras savā starpā ne vien pēc to izjemateriāla. Bez šaubām ir svarīgi, kādi tieši logi tiks nopirkti, jo koka logi ir skaisti kā arī ekoloģiski, taču dārgi pie tam prasa regulāru kopšanu, alumīnija logi ir izdevīgāks veids, turklāt šeit pati logu montāža ir viegla, taču šie logi slikti aiztur siltumu. Savukārt, plastikāta logi ir vislabākais variants, kā cenas ziņā, tā arī kvalitātes ziņā, bet jāielāgo, ka logiem vienmēr jābūt trīskāršiem vai vismaz divkāršiem, lai tie labi pildītu savas funkcijas. Tas nav vienīgais iedalījums un jebkura veida logi tiek sadalīti pēc formas, apjoma, kā tie tiek atvērti. Ir divu daļu un trīsdaļīgi logi, kas ir ērti, jo, lai izvēdināt telpu, nemaz nav jāver viss logs tikai tā daļa. Protams, laikā kad tiks pasūtīti jebkura veida logi, jāpiemeklē atbilstošas palodzes, tā kā tas ir viens vesels.

Alumīnija logi kā Jūsu mājas jumta logi, kurā vietā visu pasūtīt?

Izvēloties ražotāju, kura jumta logi tiks uzstādīti Jūsu mājās, ir rekomendējams pievērsties pāris momentiem. Pirmais ir citu klientu rekomendācijas, tādējādi ir iespējams saprast, cik tad labi būs logi un palodzes no šī ražotāja. Servisa klāsts, protams ir labi, kad no vienas vietas var pasūtīt ne tikai mājas logus, bet arī, piemēram, atrodami metāla durvis vai garāžu vārti. Svarīga ir vēl logu montāža, kas jāsūta tikai pie kvalificēta darbaspēka, vislabāk, ja to nodrošina pats pārdevējs. Jo nebūs svarīgi, kāda tieši veida logi būs, koka, pvc vai alumīnija logi, svarīgākais būs pareiza logu montāža, kas garantēs savu funkciju izpildi, to pašu var attiecināt, kad nepieciešamas metāla durvis vai garāžu vārti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *