Kas ir tas, kas ir jāizdara, ja Jums ir jau izlūzusi slēdzene mājas durvīm?

Vai pēc pilnas smagas darba dienas nevarat tikt ārā vai nokļūt mājoklī? Varbūt durvju slēdzene jau ir salūzusi, vai arī mehānisms ir iestrēdzis, vai atslēga nolūza un palika slēdzenes iekšpusē? Vairumā gadījumu pirmā doma ir piezvanīt mājas saimniekam vai, piemēram, pašam mēģināt uzlauzt durvis. Tomēr slēdzeņu atvēršana pašrocīgi var arī novest pie pašas durvju ailes salūšanas un tad nepieciešamību ātri mainīt viņas. Taču mājoklis nebūtu tas vienīgais, kur var neiekļūt iekšā. Ko tieši darīt, kad auto atvēršana nav realizējama, bet atslēga ir vai pašā auto, vai arī bagāžas nodalījumā? Kā atvērt automašīnas durvis, ja slēdzene būtu iesprūdusi? Priekš tam eksistē sos durvju atvēršana, kura palīdz klientiem šādās sarežģītās situācijās.

Brīdī, kad slēdzeņu atvēršana ir apgrūtināta, kādi varētu būt šīs situācijas iemesli?

Bieži vien, ja slēdzeņu atvēršana būtu neveicama, turklāt tas ir brāķis, tad tas būs jālabo. Bet arī labākās kvalitātes slēdzenes laikam ejot nolietojas un šo lietošana paliek sarežģīta. Tie produkti, kuri izgatavoti no maiga tērauda vai alumīnija, saplīst visātrāk.
Jaunās ēkās slēdzenes un to mehānismi bieži var tikt bloķēti dabīgas ēkas nosēšanās ietekmē. Mājas iegrimšana ietekmē durvju ailes nobīdi un līdz ar to pasliktinās arī slēdzeņu daļu stāvokli. Sakrātie putekļi un netīrumi, kas nejauši iekrīt slēdzenē, izraisa tās darbības traucējumus. Šo pašu varētu attiecināt arī uz tiem gadījumiem, kad nevar būt īstenota auto durvju atvēršana. Dažreiz jau ir nepieciešama vienīgi nebūtiskas slēdzenes kādas daļas iztīrīšana un maiņa. Citās daļās nodiluma vai nodiluma pakāpe būs tik ļoti liela, ka tiešām to nevar atjaunot, bet būs vienkāršāk uzreiz mainīt visu mehānismu.
Durvju slēdzenes varētu būt salūzušas tad, kad pret durvīm izturas ar fizisku spēku, aizcērtot durvis. Tas arī varētu ietekmēt šo gadījumu, ka Jums vienmēr ir nepieciešams durvju remonts.

Zinošu speciālistu sos durvju atvēršana – atrodi savu speciālistu!

Svarīgākie kritēriji, kuriem vajadzētu atbilst uzņēmumam, kas veicina durvju apkopi, ir sekojoši:

  • Pilnvērtīga vietne ar labu saturu tanī. Godājama vieta rūpējas par iespaidu, ko tieši tā atstāj uz pašu pastāvīgo pircēju;
  • Uzņēmuma darbības uzsākšanas datums. Jo vecāks ir uzņēmums, jo minimālāka ir varbūtība sastapties ar krāpniekiem;
  • Tiešām būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība tam, lai arī slēdzeņu servisa darbinieks, izņemot tieši no ārdurvīm slēdzeni, nepazūd, tā kā bieži vien gadās, ka beigās sazinās un prasa lielu summu, gan par jaunu slēdzeni, gan par savu darbu;
  • Pastāv sasniedzama saziņas veidlapa, tālruņa numurs, ātras operatoru un dispečeru atbildes uz jautājumiem;
  • Izlasiet rekomendācijas konkrēti par kompāniju, kur tiks nodrošināts pats durvju remonts vai slēdzeņu atvēršana;
  • Esiet klāt, kamēr tiek īstenota seifa, auto vai durvju atvēršana, sekojiet līdzi visām darbinieka darbībām;
  • Nomainot durvju slēdzenes, pievērsiet pastiprinātu uzmanību to iepakojumam: atslēgu komplektam jābūt aizzīmogotam. Speciālistam jāver vaļā tas klienta acu priekšā, vai varbūt to dara klients tieši pats.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *